HR POLSKA

HR Polskaul. Chodkiewicza 7/1C, 85-065 Bydgoszcz (mapa kml), tel. 52 360 42 10

Doświadczenie

przekładane na jakość

Kim jesteśmy?
HR Polska powstała w kwietniu 2002 roku jako firma handlowa. Początkowo nie byliśmy firmą spedycyjną, w pierwszych latach działalności zajmowaliśmy się importem i sprzedażą czujników do drzwi automatycznych japońskiej firmy HOTRON. Po roku postanowiliśmy poszerzyć zakres naszych działań i zainteresowała nas spedycja międzynarodowa. Postanowiliśmy do naszej działalności dołączyć usługi spedycyjne, a wynikło to ze zdobytego doświadczenia oraz pasji założycieli. Stopniowo zaczęliśmy rozbudowywać naszą flotę, rozpoczynając od samochodów dostawczych do przewozów ekspresowych tak, aby zapewnić transport międzynarodowy na najwyższym poziomie.

Nasza firma spedycyjna rozbudowywała się, systematycznie inwestując w rozwój. Jako nowoczesna i efektywnie zarządzana firma spedycyjna, nasze przedsiębiorstwo inwestowało w nowe samochody, szkolenia dla pracowników, systemy informatyczne oraz systemy kontroli kierowców oparte na technologii GPS. W październiku 2008 roku HR Polska przekształciła się w pełni w firmę transportowo-spedycyjną. Od tego czasu, udało nam się pozyskać wielu zadowolonych z usług spedycyjnych Klientów oraz doświadczonych pracowników, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę oraz kwalifikacje za sprawą szerokiego programu szkoleń pracowniczych. Wszystko po to, by nasze usługi spedycyjne były jak najlepsze i aby móc jak najlepiej realizować hasło firmy:

Specjaliści od szybkiego transportu
Nasza firma transportowo-spedycyjna zatrudnia specjalistów, którzy mogą poszczycić się nie tylko wieloletnim doświadczeniem, ale także zamiłowaniem do wykonywanej przez siebie pracy.
Nie wiesz gdzie jest przesyłka?
SPRAWDŹ JEJ LOKALIZACJĘ

Skontaktuj

się z nami