HR POLSKA

HR Polskaul. Chodkiewicza 7/1C, 85-065 Bydgoszcz (mapa kml), tel. 52 360 42 10

Dołącz

do najlepszych

W tej chwili poszukujemy:
Fleet Planner/Spedytor Międzynarodowy (K/M)

* Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:
* Organizacja transportów dla własnej floty pojazdów
* Planowanie tras przewozów oraz ustalanie warunków transportu
* Obsługa obecnych i poszukiwanie nowych klientów
* Praca na giełdach transportowych

Wymagania:
* Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym
swobodną komunikację, język angielski będzie dodatkowym atutem
* Łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętności negocjacyjne
* Umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz szybkiego
podejmowania decyzji
* Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność planowania zadań
* Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży TSL będzie
dodatkowym atutem
* Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie

Oferujemy:
* Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
* Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz dodatkowo o premię doliczaną do wynagrodzenia w zależności od osiąganych wyników.
* przyjazną atmosferę w pracy i zespół ludzi pracujący zgodnie z ideą: One Team One Goal

Prosimy o dopisek: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez HR Polska Sp. z o.o. Sp. komandytowa."

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą
o ochronie danych osobowych na mail:

Nie wiesz gdzie jest przesyłka?
SPRAWDŹ JEJ LOKALIZACJĘ

Skontaktuj

się z nami